Ruhun Deşifresi /Mehmet Ali Bulut

Ruhun Deşifresi /Mehmet Ali Bulut
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Arapça Eğitim Seti ( 25 VCD 2 Kitap )
160,00 TL
99,00 TL
%38,1
Ashab-ı Kehf / 5 dvd
50,00 TL
Hz.Meryem / 4 dvd
40,00 TL
AKIL APARATIYLA ANLAR, VİCDANLA TARTARAK KARAR VERİR, HAYAL İLE PLANLAR YAPAR, HAFIZA İLE BİLGİ DEPOLAR, KALP İLE SEVER...

Vaktiyle adamın birisi öğrencilerini toplamış, onlara mutlu olmanın yollarını anlatıyormuş. Bir gün, "herkes gözünü kapatsın ve kendisini dilediği bir şey olarak düşlesin" demiş. 

Öğrencilerden biri kendini gökyüzünde uçan bir kuş olarak hayal etmiş. Tam böyle keyfince gökyüzünde süzülüp uçarken, bir de bakmış ki aşağıda bir avcı, elindeki tüfeğini kendisine doğrultmuş, ateş edecek. Öğrenci sıçramış ve hayalinden sıyrılıvermiş.

Hocası sormuş: -Ne oldu evladım? Öğrenci cevap vermiş: -Ben kendimi bir kuş olarak düşledim hocam. Havada uçuyordum. Bir de baktım aşağıda bir avcı var. Beni avlamak için tüfeğini bana doğrultunca korkup sıçradım... Hocası: -A çocuğum! Hayal senin hayalin, düş senin düşün. Hayalinin içine o avcıyı niye sokuşturuyorsun? Sen hayal etmesen o avcı nasıl girsin senin hayal dünyana!… 

Çoğumuz bir yandan kuş olmayı hayal ediyor, diğer taraftan da düşlerimize sinsi bir avcı sokuşturuyoruz. Oysa biz istemezsek avcı hayalimizin içerisine nasıl girebilir ki!

Bu kitap, beynimizin ve hayalimizin semalarında dolaşan bu sinsi avcıların neler olduğunu ve bunları dünyamızdan nasıl çıkaracağımızı tarif ediyor.


Yazar:Mehmet Ali Bulut

Sayfa Sayısı: 336
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayat Yayıncılık
Diğer Özellikler
Stok KoduHYT002
MarkaHayat Yayınları
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.