F1 Hızlı Okuma İyi Düşün, Hızlı Oku, Hemen Anla

F1 Hızlı Okuma İyi Düşün, Hızlı Oku, Hemen Anla
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Arapça Eğitim Seti ( 25 VCD 2 Kitap )
160,00 TL
99,00 TL
%38,1
Ashab-ı Kehf / 5 dvd
50,00 TL
Hz.Meryem / 4 dvd
40,00 TL

Bu kitabın taahhüdü gerçekçidir; Türkiye'deki ortalama okuma hızı dakikada 250-300 kelimedir ve bu kitap sizin hızınızı en az 2 katına çıkarmayı taahhüt ediyor. Bu da bir kitabı, yarı zamanda bitirebileceğiniz anlamına gelir.

Kitabın eş yazarı Tuba Turgut, bu kitabın hazırlanma sürecinde hızlı okumayı öğrenmiştir ve bu işin olabildiğine ikna olduktan sonra bu kitabı Melih Arat ile birlikte yazmaya başlamıştır.

Bu hızlı okuma kitabı, diğer kitaplar gibi sadece göz egzersizlerinden ibaret değildir; başarısı kanıtlanmış birçoğu Melih Arat tarafından geliştirilmiş hızlı okuma stratejileri içermektedir.

Bu kitabı okuduktan sonra kitapları acemi bir şoför gibi ağır ağır okumayacak, usta bir Formula 1 pilotu gibi zevk ve heyecanla bitireceksiniz.

OKUR GÖRÜŞLERİ

Bir hızlı okuma kursuna gitmiştim, bu kitap ondan çok daha iyi. Bu kitapla okuma hızım 2 katına çıktı.

Esra Nur Erbil

Sınava iki saat kala bütün notları bir anda okuyabilmek ve hatırlamak bir harika. Notlarımı bu kitabın yazarları Melih Arat ve Tuba Turgut'a borçluyum.

Tuba Demir

Herkes internete ve filmlere bu kadar çok zaman ayırmama rağmen derslerimin bu kadar iyi olmasına hayret ediyor. Bu kitap sayesinde bütün kitapları hızlı okuyorum.

Şirin Gavas

Eskiden evdeki kütüphane bana okuyamadığım için vicdan azabı verirdi. Bu kitap sayesinde hızlı okuyorum, vicdan azabı bitti.

Ahmet Şan

Diğer Özellikler
Stok KoduNSLY038
MarkaNesil
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
9 789752 699083

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.