Ashab-ı Kehf / 5 dvd

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Arapça Eğitim Seti ( 25 VCD 2 Kitap )
500,00 TL
199,00 TL
%60,2
Namaza İlk Adım-Sesli Kitap
400,00 TL
Altın Sayfalar / Nihat Hatipoğlu
80,00 TL
29,00 TL
%63,8

Ashab-ı Kehf (DVD 1. kutu)

“Sen, hikayeleri kitabelere geçen mağara ehlinin başından geçenleri en meraka değer, en gizemli ayetlerimizden biri olarak görüyorsun, öyle mi? “ (Kehf / 9)
Onlar Rablerine iman etmiş ve Allah’ın da hidayetlerini artırdığı gençlerdi. Bunun gereğini imanlarını zalim hükümdar karşısında haykırarak yerine getirdiler. Allah da onları zalimlerin elinden kurtararak kıyamete kadar anılacak bir mucize yaptı. 300 yılı aşkın süre ile bir mağarada uyuyan bu mü’min gençler, uyandıklarında biri kendilerine, diğeri de ait olmadıkları bu zamanda yaşayan 8. kuşak torunları düzeyindeki bu insanlara olmak üzere iki büyük dersle karşı karşıya olduklarını fark edeceklerdi…
Bu büyük mucizeyi, Kur’an-ı Kerim’de anlatıldığı şekli ve tüm dramatik öğeleri ile üstün sanatsal nitelikte işleyen “Ashab-ı Kehf” dizi filmi, hayatın anlamına dair derin dersler sunuyor.

Bu DVD 12 saat olarak çekilen dizi filmin Roma İmparatorunun Philadelphia’yı ziyaret haberinden başlayarak saray danışmanı gizli bir İsevi grubun İmparatoru öldürme kararı aldığı ilk 4,5 saatlik bölümünü içeriyor.

Ashab-ı Kehf (DVD 2. kutu)

Bu DVD 12 saat olarak çekilen dizi filmin vaiz Adonia’nın çarmıha gerilmesi ile saray danışmanlarının inançlarını açıklayıp saklandıkları mağarada 300 yıl uyudukları ikinci 4,5 saatlik bölümünü içeriyor.

Ashab-ı Kehf (DVD 3. kutu)

Bu DVD 12 saat olarak çekilen dizi filmin 300 yıl uykudan sonra uyanan Ashab-ı Kehf’in uyandıklarında fark ettikleri mucizenin ve ibretli derslerin ortaya çıktığı son 3 saatlik bölümünü içeriyor

Diğer Özellikler
Stok KoduNAKY02
MarkaNakkaş Yapım
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.